ÁTTEKINTÉS

Kis, – és nagykereskedelmi sportruházattal foglalkozó cég Mérlegképes könyvelő munkatársat keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Vevői, szállítói, pénzforgalmi és vegyes bizonylatok teljes körű ellenőrzése és könyvelése
  • Szállítói és vevői folyószámla egyeztetések elvégzése
  • Számviteli vezető munkájának támogatása
  • Közreműködés a havi és éves zárlati teendőkben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Nagyfokú munkabírás
  • 1-5 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség, pontos, megbízható személyiség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kiskereskedelmi cégnél szerzett könyvelési tapasztalat
  • Integrált ügyviteli rendszerek ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil cégnél
  • Fejlődési lehetőség
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1142 Budapest, Szőnyi út 2.

Fényképes szakmai önéletrajzzal a lap tetején található “JELENTKEZÉS MOST” gombra kattintva.