ÁTTEKINTÉS

Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk Belföldi marketing asszisztens munkatársat keres, teljes munkaidőben.

A BioTechUSA több mint 500 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Marketing csapatunk bővítése céljából keresünk lelkes, megbízható, elkötelezett munkatársat a fenti pozícióba.

FELADATOK:

  • Promóciók, marketing anyagok tervezése, jóváhagyatása, gyártásának koordinációja (ötletelés, szövegírás, kreatívok készíttetése); a megvalósítás nyomon követése, értékelése.
  • A cég tevékenységével kapcsolatos marketing és kommunikációs feladatok elvégzése a Belföldi marketing manager irányítása mellett.
  • Belföldi marketing manager munkájának támogatása.
  • Adminisztratív és szállítmányozási feladatok elvégzése.
  • Kimutatások (pénzügyi és egyéb kimutatások) készítése.
  • Számlázással kapcsolatos adminisztráció (számlák ellenőrzése, iktatása, rögzítése).
  • Készletfigyelés.
  • Kapcsolattartás érintett osztályokkal és kijelölt beszállítókkal.
  • Konkurencia-figyelés és –elemzés.
  • Rendezvényeken való megjelenés, szervezésben való aktív részvétel.
ELVÁRÁSOK:
  • Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (befejezett tanulmányok)
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Magas szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság
  • Precizitás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
ELŐNY:
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Nyomdaprodukciós ismeretek
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest III. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzzal a lap tetején található “APPLY NOW” gombra kattintva.