ÁTTEKINTÉS

A Lagardère Sports Hungary a Groupama Aréna üzemeltetője és a Ferencvárosi Torna Club hivatalos marketing ügynöksége. Anyavállalatunk a Lagardère Sports and Entertainment világszerte számos, a Groupama Arénához hasonlóan komplex funkciójú stadiont üzemeltet Brazíliától kezdve Németországon át, egészen Szingapúrig.

A hazai és nemzetközi mérkőzéseken túl a Groupama Aréna klasszikus rendezvényhelyszínként is funkcionál, otthont adva évente több mint 200 vállalati és nagyközönségi rendezvénynek.

A Lagardère Sports Hungary Kft. csapata Kiemelt Ügyfél Menedzser, Szponzoráció munkakörbe új munkatársat keres.

FELADATOK:

  • A Lagardère Sports Hungary szolgáltatási portfólióján belül a reklám és szponzorációs csomagok és jogok értékesítése
  • Új partnerkapcsolatok felkutatása
  • Potenciális partnerek meggyőzése a reklám és szponzoráció által nyújtott előnyökről
  • Kapcsolatépítés a kiemelt ügyfelekkel, illetve az Aréna egyéb szolgáltatásainak értékesítése
  • Magas színvonalú ügyfélkapcsolat és -élmény elérése valamint fenntartása
  • A stadionban megrendezésre kerülő futball mérkőzéseken, koncerteken és egyéb aréna-rendezvényeken való megjelenés, az ügyfelekkel való kapcsolattartás és személyre szabott feladatok elvégzése
  • A junior értékesítési munkatársakkal való együttműködés és a munkájuk segítése
  • Rendszeres jelentés az Értékesítési Vezető felé
  • Az Értékesítési Vezető által meghatározott értékesítési folyamatok végrehajtása és optimalizálása a magyar és egyéb európai piacokon
  • Lagardère Sports Hungary képviselete konferenciákon, kiállításokon és ügyfélrendezvényeken Magyarországon és külföldön
  • Az értékesítés folyamatának dokumentálása a vállalati rendszerben (SIS)
  • Szerződéskötéssel, megrendelésekkel és számlázással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Együttműködés a Lagardère Sports Hungary munkatársaival valamint a cég nemzetközi értékesítési csapatával
  • Minden egyéb szakmai feladat elvégzése, amellyel a vállalat vezetése megbízza

ELVÁRÁSOK:

  • közgazdasági végzettség marketing és/vagy kereskedelmi, gazdasági, sport gazdasági fókusszal
  • Legalább 4+ éves B2B értékesítési tapasztalat lehetőleg hasonló pozícióban (reklámügynökségnél, média ügynökségnél, sport marketing és brand marketing területen)
  • Referenciákkal igazolt üzletszerzés és elért értékesítési eredmények
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Kíváló kommunikációs, prezentációs és meggyőző képesség
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés minimális felügyelettel
  • Csapaton belüli nagyfokú együttműködési képesség és készség
  • Munkavégzés rugalmas munkaidőkeretben

ELŐNYT JELENT:

  • Meglévő kapcsolatrendszer cégekkel és/vagy ügynökségekkel
  • Német nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • ösztönző légkör
  • a munkavégzéshez szükséges laptop és mobiltelefon

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Fényképes magyar és angol nyelvű motivációs levéllel és önéletrajzzal a lap tetején található “JELENTKEZÉS MOST” gombra kattintva.