ÁTTEKINTÉS

Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk Külkereskedelmi asszisztens munkatársat keres FRANCIA nyelvtudással teljes munkaidőben, azonnali munkakezdéssel.
A BioTechUSA több mint 500 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Fiatal export csapatunkba keresünk lelkes, megbízható, elkötelezett munkatársat a fenti pozícióba.FELADATOK:

  • Sales-asszisztensi feladatok francia nyelvterületen
  • Rendelések rögzítése, számlázás, fuvarszervezés
  • Kintlévőség-kezelés
  • Webes árellenőrzés
  • Partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás
ELVÁRÁSOK:
  • Min. középfokú iskolai végzettség (preferáltan kereskedelmi)
  • Kiváló FRANCIA nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (a kiválasztási folyamat során mindkettő tesztelésre kerül!)
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten Excel)
  • Precizitás, önállóság, terhelhetőség
ELŐNY:
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerben való munkavégzésben
AMIT AJÁNLUNK:
  • Lendületes, erős Brand képviselete
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Szakmai fejlődés egy fiatal csapatban
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest III. kerület

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a lap tetején található “APPLYY NOW” gombra kattintva.