ÁTTEKINTÉS

A Hungaroring Sport Zrt. recepciós munkatársat keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • vendégek, ügyfelek személyes fogadása és az ehhez szükséges feltételek biztosítása
  • telefonok, e-mailek kezelése
  • napi adminisztráció kezelése /be és kimenő levelek/
  • egyéb háttérfeladatok ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • vendégközpontúság
  • kiváló kommunikációs készség
  • 3–5 éves szakirányú (ügyfélszolgálatos vagy irodai) tapasztalat
  • egyéb munkatapasztalat legalább 15-20 év

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • rugalmas és határozott személyiség
  • terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 2146 Mogyoród, Hungaroring út 10.

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a lap tetején található “JELENTKEZÉS MOST” gombra kattintva.

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi email címen: office@hungaroring.hu