ÁTTEKINTÉS

Feladatok:

  • Munkafolyamatok optimalizálása, ellenőrzése, prioritások és határidők betartatása a brand menedzserek útmutatása alapján
  • Social média felületekre, weboldalakra felkerülő tartalom és applikációk kezelésében, felügyeletében való közreműködés
  • Nyomdai árajánlatok bekérése, kezelése, összegzése, rögzítése•    Nyomdai anyagok, céges promóciós/reklám termékek (pólók, shakerek, POS, egyéb) beszerzésének koordinálása
  • Szponzorált sportolókkal kapcsolatosan felmerülő szervezési feladatok ellátása
  • Támogatott sportolóktól és szakértőktől elvárt posztolások és egyéb munkák ellenőrzése, adminisztrálása
  • A feladatok elvégzésének nyomon követése, kapcsolódó adminisztráció, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Marketing területtel kapcsolatos riportok, kimutatások, prezentációk elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (Office programok)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kiváló szervezőkészség

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  •  Modern munkakörnyezet

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, bérigényed megjelölésével illetve, hogy honnan értesültél az állásról. A levél tárgyába tüntesd fel a pozíció nevét.

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi email címen: jobs@scitecnutrition.hu