ÁTTEKINTÉS

A Teqball cégcsoport budapesti székhelyű leányvállalatának csapatbővülése folytán munkatársat keresünk a fenti pozícióba. A Teqball Kft-nél egy fiatalos, lendületes csapat vár rád, ahol új, innovatív dolgokkal ismerkedhetsz meg. A Teqball az az eszköz, ami mind a profi focisták, mind az amatőr sportbarátok számára kiválóan alkalmas a technikai tudásuk, a koncentrációs készségük és az állóképességük fejlesztésére!

A jókedv garantált, a saját fejlődésednek pedig csak te szabhatsz határt! Légy te is a világhódításunk részese!

Feladatok:

  • Új beszállítók felkutatása, kiválasztása
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése
  • Beszerzési piacok (európai, ázsiai) folyamatos figyelése és nyomonkövetés
  • Beszállítók versenyeztetése, értékelése és minősítése
  • Minősített beszállítói kör kiépítése
  • Beszállítói tárgyalások szervezése, előkészítése
  • Beszerzési szerződések előkészítése és aktualizálása
  • Előnyös kereskedelmi feltételek (szállítási, fizetési, stb.) megteremtése a beszállítóknál
  • Együttműködés a termelési, tervezési és minőségügyi osztállyal
  • Ajánlatkérésekhez információk összegyűjtése
  • Beérkező árajánlatok kezelése, rendszerezése
  • Megrendelések lebonyolítása a felsővezetői intézkedések szerint
  • Beszállítói utóértékelések elvégzése
  • Riportok és elemzések készítése
  • Hosszútávú költségoptimalizáció és költségmegtakarítás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy kereskedelmi területen
  • 3-5 éves releváns tapasztalat beszerzési területen multinacionális gyártó vállalatnál
  •  Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Integrált vállaltirányítási rendszerek ismerete (Microsoft Dynamics NAV előny)
  •  Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  •  Precizitás, kreativitás, pontosság, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  •  Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  •  Kiváló MS-Office ismeretek
  •  Utazási hajlandóság
  •  B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, nemzetközi vállalat
  • Zárt, őrzött parkoló  Sportolási lehetőségek (Teqball, foci, ping-pong, csocsó, biliárd és PS)
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények és remek hangulat
  • Izgalmas, új projektekben való részvétel

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a “JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi email címen: info@teqball.com