ÁTTEKINTÉS

Sportos az életmódod? Tedd a munkád is azzá, élj a hobbidnak nap mint nap, egy jó csapatban!
Ha szeretnéd a hétköznapjaid is az outdoor sportok világában tölteni jelentkezz most és légy valamely lelkes Dockyard csapatunk tagja!
Üzleteinkbe a túra, vitorlázás, síelés és snowboard iránt érdeklődő eladókat keresünk.
Munkádat alapbérrel, jutalékkal, cafeteriával honoráljuk, sportolási lehetőségekkel, ruhakerettel és fejlődési lehetőséggel tesszük változatosabbá.
Örülünk, ha kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel, vagy nyelveket beszélsz és otthonosan mozogsz a túra, síelés világában!

FŐ FELADATOK:

  • vásárolóink magas színvonalú kiszolgálása
  • termék szaktanácsadás
  • a bolt igényes megjelenéséhez kapcsolódó feladatok ellátása (árurendezés, árukihelyezés, tisztaság biztosítása stb.)
  • pénztári feladatok ellátása
  • árukínálat összeállításában és rendelésben való aktív részvétel
  • sport iránt érdeklődő vásárolói csoportokkal való aktív kapcsolattartás
  • bolt marketing tevékenységében aktív részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • érettségi vizsga
  • magas fokú vevőorientáltság
  • ápolt, igényes megjelenés
  • jó kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT:

  • szakirányú kereskedelmi végzettség
  • kereskedelmi gyakorlat
  • a sportok iránti érdeklődés
  • angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil és megbízható munkahely
  • alapbér és teljesítményhez kötött jutalék
  • cafeteria rendszer
  • hosszú távú fejlődési lehetőség
  • képzés
  • fiatalos környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a “JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi email címen: info@dockyard.hu