ÁTTEKINTÉS

Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégünk Boltépítő munkatársat keres azonnali munkakezdéssel, teljes munkaidőben.

A BioTechUSA közel 700 alkalmazottal, 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása.

Üzemeltetési csoportunk bővítése céljából keresünk szorgalmas, terhelhető munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Új BioTechUSA üzletek belső bútorzatának, berendezéseinek szerelése, árupakolás, szállítás
  • Műszaki karbantartási feladatok ellátása
  • Műszaki jellegű szerelési, kivitelezési munkák a meglévő bolthálózatban (felújítás, átalakítás, költöztetés stb.)
  • Munkaeszközök megfelelő műszaki állapotban tartása
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció
  • Egyéb, a munkakörrel kapcsolatos, ad hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Műszaki vagy építőipari végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 1-2 év tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat (3,5t megengedett legnagyobb össztömegű tehergépjármű)
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Fizikai teherbírás
  • Hatékony problémamegoldó képesség, megoldásra törekvő, szorgalmas hozzáállás
  • Terhelhető, felelősségteljes, megbízható személyiség, csapatszellem
  • Önállóság, pontosság, kitartás

Előnyök:

  • Üzletek berendezéseinek szerelésében szerzett tapasztalat
  • Angol, vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület

Felhívjuk a jelentkezők figyelmét, hogy:

A munkavégzés helye változó Magyarországon és külföldön.

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és nettó fizetési igényedet, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a “JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.