ÁTTEKINTÉS

Főbb feladatok, munkák:

  • 12 hónapos ütemterv, mely alatt az alapvető értékesítési feladatoktól az osztályvezetői, központi teendőkön át, az áruházvezetői kompetenciák elsajátításáig tart a program
  • A képzés eredményeként egy átfogó, hasznos tudással rendelkező kollégát képzünk, akinek lehetősége lesz a kompetenciájának megfelelő pozícióban dolgozni a Hervis kötelékében
  • Cél: a jövő vezetőinek képzése
  • A modulok felépítésének köszönhetően nem szükséges munkatapasztalat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ambíciózus jellem
  • Vezetői beállítottság
  • Hajlandóság a tanulásra
  • Érdeklődés a kereskedelem iránt
  • Érdeklődés a sport iránt
  • Proaktív jellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Német és / vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Vezetői tapasztalat, tudás megszerzése szakmai tapasztalat igénye nélkül
  • Munkalehetőség a program után a kompetenciának megfelelő pozícióban
  • Versenyképes alapbér és premium gyakorlati idő alatt is
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • Digitális képzési felület

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely – Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a “JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi email címen: allas@hervis.hu