ÁTTEKINTÉS

Sport Global Magyarország KftKey Account Manager munkatársat keres Magyarország egyik legnépszerűbb merchandise kereskedelemmel foglalkozó webáruház budapesti értékesítési csapatába.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi klubcsapatok hivatalos merchandise termékek értékesítése, multiknál történő bevezetése
  • Új értékesítési csatornák kialakítása Magyarországon és a környező országokban
  • Nemzetközi ügyfélportfólió kiépítése
  • Piac elemzése
  • Online értékesítési projekt támogatása
  • Meglévő ügyfelekkel történő napi kapcsolattartás
  • Tender tárgyalások levezetése
  • Szoros együttműködés a vezetéssel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi/gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi kapcsolatrendszer
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Jó tárgyalási készség
  • Ügyfélorientáltság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Word, Excel, Powerpoint erős felhasználói szintű ismerete
  • B típusú jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Merchandise termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil, szakmai háttér (Több mint 15 éve a piacon)
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés (alapbér+teljesítményarányos bér)
  • Évvégi bónusz

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

  • 1031, Budapest, Szentendrei út 89-95.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet, illetve, hogy honnan értesült az állásról, a “JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.