ÁTTEKINTÉS

Kiemelkedően jól kommunikálsz, és képes vagy az ügyfelek fejével gondolkodni?

Hosszú távú főállást keresel?

Szeretnél egy olyan profi csapat oszlopos tagja lenni, ahol valóban számít, hogyan dolgozol?

Akkor ez a hirdetés Neked szól!

A Sportkártya Kft. 2007 óta egy olyan szolgáltatás értékesítésével foglalkozik, amellyel ügyfeleik több száz létesítményben sportolhatnak országszerte egy átlagos, havi edzőtermi bérlet áráért. Így több, mint 30 sportágban, közel 100 mozgásforma érhető el országosan.

Dinamikusan fejlődő, sportszerető csapatukba most főállású Ügyféltámogató és kapcsolattartó munkatársat keresünk.

LEGFONTOSABB FELADATOK:

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
  • ügyfelek hívásainak és e-mailek kezelése,
  • számlák jóváhagyása és szerződések kezelése valamint megújítása
  • szerves együttműködés a többi kollégával,
  • vállalatirányítási rendszer kezelése.

SZÁMUNKRA AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • magabiztosan kezeli a számítógépet (Word, Excel, Google Drive, internet),
  • kiemelkedően jól és eredményesen kommunikál,
  • képes az ügyfelek elégedettségét előtérbe helyezni,
  • pontosan, precízen dolgozik,
  • proaktív és rugalmas,
  • problémamegoldó személyiség,
  • jól beszél angolul (legalább alapfokon),
  • tud csapatban dolgozni és gondolkozni.

ELŐNY:

  • felsőfokú végzettség,
  • ügyfélszolgálatos vagy értékesítési tapasztalat (min. 2-3 év),
  • sportos életet él,
  • magasabb szintű angol nyelvtudás (közép-, vagy felső fokon).

Fiatalos, barátságos, jó hangulatú csapat és munkahely vár Rád. Egy vidám, de nagyon ambiciózus légkör, és profizmusra való törekvés. Állandó fejlődési szándék és nagyon erős piaci versenyszellem jellemző ránk, és olyan csapattagot keresünk, aki lépést tud tartani az elvárásokkal. Nem ígérünk könnyű munkát, sem könnyű pénzt – ez a lehetőség valódi kihívásokról szól!

Mi biztosítjuk Számodra a stabil szakmai hátteret és profizmust, a munkádhoz szükséges tudást, támogatást. Eredményeidnek erkölcsi és anyagi elismerés a jutalma.

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, II.kerület

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a “JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.