ÁTTEKINTÉS

Cégünk már több mint 15 éve, piacvezetőként van jelen a kajak-kenu piacon. Együtt dolgozunk a kajak- kenus egyesületekkel, versenyzőkkel, illetve az utóbbi években már a kajak- kenu iránt érdeklődő amatőrök is minket választanak.

Keresd fel facebook oldalunkat 🙂

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • a Bp. Római parton levő üzletünkben, a vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása,
  • a webshopunkon beérkező megrendelések összekészítése, feladása,
  • kollégáink munkafolyamataiban való részvétel: adminisztráció, projekt kezelés terén,
  • a szezonban több kajak-kenus (OB, Diákolimpia, Világkupa), sárkányhajós (Világbajnokság) illetve evezős versenyeken (OB, Bp. Bajnokság) veszünk részt, ahol várjuk segítséged: kitelepülés elő- és összekészítésében, a helyszínen standunkon való megjelenésben, illetve ez ezt követő visszapakolásban.

VÁRJUK A JELENTKEZÉSED, HA:

  • érdekel a sport világa, a jövődet akár ezen a területen képzeled el,
  • aktívan, önállóan tudsz dolgozni és az összetett folyamatokat is könnyen átlátod,
  • akarj és szeress tanulni tőlünk, velünk együtt dolgozni,
  • nyitottak vagyunk, hogy egy rugalmas munkarendet beszéljünk meg (ha össze tudjuk egyeztetni, akár főiskola mellett is tudod végezni),
  • amennyiben beszélsz angolul illetve, ha van kajakos- kenus tapasztalatod, előnyt jelenthet, de nem kizáró ok.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • ha vidám, pozitív, nyitott személyiség vagy
  • nagyon jó kommunikációs készéged van
  • naprakész számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel

AMIT KÍNÁLUNK:

  • tapasztalatszerzés és rálátás a kajak- kenu sport működésére
  • határozatlan munkavégzés, rugalmas időbeosztással (egyelőre a tavaszi- nyári időszakra keresünk, de a folytatás megbeszélés kérdése)
  • jó hangulatú, dinamikus csapat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1031 Budapest, Római part 35-36.

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a “JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.