ÁTTEKINTÉS

A nemzetközi Decathlon csoport ma már több, mint 82 000 munkatárssal dolgozik a világ 40 országában.
1976 óta, francia központú társaságunk megtalálható 6 kontinens, 1355 Decathlon áruházával.
Magyarországon 2005 óta 23 Decathlon áruházzal vagyunk jelen, és a cég tervei között számos további áruház nyitása szerepel.

Dinamikusnak és csapatjátékosnak tartod magad, valamint lételemed a sport?
Motivál a kereskedelmi környezet és tudod, milyen a jó kiszolgálás?
CSATLAKOZZ HOZZÁNK SPORTTANÁCSADÓKÉNT
teljes- és részmunkaidőben!

Nálunk változatos munkakörre számíthatsz:

  • vásárlóinkat tanácsaiddal segítheted a számukra megfelelő termék kiválasztásában,
  • felelsz saját sportod minden kereskedelmi eredményéért: polckép kialakításáért, készletkezelésért, szezonális termékválasztékodért,
  • emellett számos képzésen vehetsz részt, ami által mégtöbb sikert érhetsz el a kereskedelemben.

Amiben biztosan részed lesz:

  • felelősség,
  • önállóság már az első naptól,
  • gyakorlati tapasztalat megszerzése a kereskedelemben,
  • dinamikus munkakörnyezet
  • illetve különböző sportokat próbálhatsz ki és űzhetsz kedvező feltételekkel.

Amit kínálunk:

  • Sporttanácsadóink számára reális előrelépési lehetőség a országos képzői, sportág felelősi vagy részlegvezetői pozíció egyaránt, és amiben igazán különlegesek vagyunk: bármely munkatársunk beleszólhat vállalatunk működésébe!
  • Az egyre bővülő képzési programjaink segítségével folyamatosan fejlődhetsz,
  • Újabb és újabb felelősségi körökkel gyarapíthatod tevékenységed, melyek később alkalmassá tesznek magasabb szintű munkakörök betöltésére. (23 jelenlegi áruház igazgatónk közül 7-en eladóként kezdtek nálunk.)

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba, ne űzz tovább sportot az álláskeresésből és legyél Te az, aki hozzájárul a Decathlon magyarországi sikereihez!

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a “JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.