ÁTTEKINTÉS

A Vasas Kubala Akadémia, Magyarország kiemelt labdarúgó utánpótlás képző központja fizioterapeutát keres.

Kit keresünk?

  • szakirányú végzettséggel rendelkezik, államilag elismert szakirányú felsőfokú diploma (min. BSc)
  • jártas a sérülés protokollokban, futballspecifikus mérésekben, rehabilitációs eszközök használatában, pályán történő elsősegélynyújtásban, sérülés megelőzésben, kezelésben és rehabilitációban
  • jól kezeli az utánpótlás korú gyerekek személyiségtípusait
  • a játékosok egyéni fejlesztésére fókuszál
  • praktikus, rugalmas, együttműködő, csapatjátékos
  • tud önállóan, de rendszerben dolgozni
  • támogatja és betartja a klub filozófiáját
  • pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Főbb feladatok:

  • részvétel a vezetőség által kijelölt korosztályos eseményeken, rendezvényeken (edzések, mérkőzések, stb.)
  • egészségügyi felügyelet és tanácsadás biztosítása a kijelölt korosztályos csapatok részére, a játékosok sérülésének kezelése, állapotuk felügyelete
  • prevenciós protokollok kidolgozása, kivitelezése egyéni és csapatszinten
  • rehabilitációs protokollok kidolgozása, vezetése
  • részvétel a játékosok fizikai teljesítményének, állóképességének, terhelhetőségének vizsgálataiban, javaslattétel azok fejlesztésére
  • napi szintű, pontos kimutatások prezentációja a vezetőség és a vezetőedzők felé a játékosok állapotáról, a velük elvégzett munkáról
  • kapcsolattartás az akadémia orvosával

Amit kínálunk:

  • munkalehetőség egy kiemelt futball akadémián, tradicionális klubnál
  • hazai és nemzetközi futballszakmai tapasztalat
  • megbecsült bérezés
  • biztos szervezeti háttér, hosszútávú pozíció

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes vagy részmunkaidő

Munkavégzés helye:

  • 1139 Budapest, Hajdú utca 42-44. és 1139 Budapest, Fáy u. 58.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével, valamint motivációs levelét a lap tetején található „JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.