ÁTTEKINTÉS

FELADATOK:

  • költségvetés előkészítése
  • cash-flow folyamatos követése, havi cash-flow beszámolók elkészítése
  • beszerzések előkészítése, kiválasztás lebonyolítása, döntéselőkészítés
  • szerződések előkészítése, jogi képviselőkkel, illetve az elnökségi tagokkal való egyeztetése
  • szerződésnyilvántartás vezetése
  • elnökségi ülések előkészítése, határozati javaslatok
  • alapító okirat által előírt követelmények teljesítésének biztosítása
    • közgyűlés előkészítése
    • jogi képviselőkkel történő egyeztetés
    • éves beszámoló előkészítése
  • egyesületi könyvelővel való kapcsolattartás
  • kötelezettségvállalási és utalványozási rend kialakítása és betartatása
  • szponzori szerződésekben foglalt kötelezettségek lebonyolítása, biztosítása
  • egyesületi kommunikációs program lebonyolítása
    • sajtó kapcsolattartás, megjelenések szervezése, nyilvántartása
    • honlap kezelése (illetve annak felügyelete)
  • egyezetetés grafikai, nyomdai kivitelezőkkel
  • az egyesület napi életének szervezése, elsődleges operatív kapcsolattartás a szövetséggel

FELADATOK ELVÁRT ISMERETEK, VÉGZETTSÉG, TAPASZTALAT:

  • felsőfokú gazdasági végzettség, illetve vállalati (intézményi, egyesületi) gazdálkodási gyakorlat
    • megfelelő végzettségek: szervezés, menedzsment, HR, marketing
  • projektmenedzsment és rendezvényszervezési tapasztalat
  • legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

SOFT SKILLS, ELVÁRT TULAJDONSÁGOK:

  • problémamegoldó attitűd
  • kitartás, belülről fakadó motiváció
  • komplex, rendszerben való gondolkodás
  • jó kommunikációs készség, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció

MUNKAKEZDÉSI IDŐPONT:

  • Azonnal, vagy megegyezés szerint

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Győr

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, illetve, hogy honnan értesültél az állásról, a “JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA” gombra kattintva.